У Перечині провели першу відкриту спартакіаду ОТГ

З метою популяризації та розвитку спорту, відродження спортивних традицій, 8 жовтня 2017 року, на міському стадіоні «Зоря» було проведено  першу відкриту   спартакіаду Перечинської ОТГ.

Спортсмени продемонстрували силу і майстерність в ігрових видах спорту – міні-футболі серед чоловіків (40+), серед юнаків та дівчат (8-9 класів), волейболі, настільному тенісі,  шахів, шашок серед чоловіків та жінок.

Згідно законів спорту, перемогли найкращі та найнаполегливіші спортсмени, показавши, що вміють популяризувати фізичну культуру. 

Під час урочистого відкриття, спортсменів ОТГ вітали Перечинський міський голова Іван Погоріляк, перший заступник Віталій Кравець.

Організатори спартакіади доклали максимум зусиль, щоб змагання відбулися на високому рівні. По закінченню змагань, посадові особи подякували учасникам за активну участь та нагородили переможців та призерів кубками, дипломами та медалями. 

Результати:

Міні-футбол (40+) серед чоловіків:

І-місце команда з м.Перечин;

ІІ- місце с.Сімер

ІІІ- місце с. Тур’я – Ремета.

Міні-футбол серед юнаків:

І- місце с. Зарічево

ІІ- місце «Карпати - Перечин»

ІІІ- місце команда «Перечин»

Міні-футбол серед дівчат:

І- місце команда «Жемчужина» з м.Перечин

ІІ- місце команда «Перечин»

ІІІ- місце с.Сімер

Волейбол серед чоловіків:

І місце команда з м.Перечин

ІІ місце с.Дубриничі

ІІІ місце с.Сімер

Волейбол серед жінок:

І місце команда з с.Тур’я – Пасіка

ІІ міце м.Перечин

ІІІ місце команда Перечинської школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів

Настільний теніс серед чоловіків:

І місце зайняв Василь Бабич (м.Перечин)

ІІ місце Михайло Петрішко (Перечинська районна рада)

ІІІ місце Юрій Гуштан (с. Тур’я – Пасіка )

Настільний теніс серед жінок:

І місце Інга Єрхова (вчитель фізичного виховання Перечинської гімназії)

ІІ місце Датків Клара (Перечинська районна рада)

ІІІ місце Світлана Цмур (с.Сімер)

Шахи:

І місце Галина Ігнатик (м.Перечин)

Шашки серед чоловіків

І місце Михайло Кичера (с.Зарічево)

ІІ місце Мирослав Бодак ( с.Зарічево)

ІІІ місце Володимир Мадяр (с.Сімер)

 

Шашки серед жінок:

І місце Вікторія Прокіпчук (м.Перечин)

ІІ місце Марія Бескід (с.Зарічево)

ІІІ місце Олеся Зизич (с.Сімер)

Загальнокомандні результати:

І місце здобула команда з м.Перечин

ІІ місце с. Сімер

ІІІ місце с. Зарічево