Новини


Розпорядження Про внесення змін та доповнень до розпорядження Перечинського міського голови від 2 грудня 2015 року №110/02-04

На підставі статті 53 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись пунктами 20, частини 4 статті 42 даного Закону, на виконання повноважень   міського голови :

Засідання регламентної комісії

11 грудня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку соціального захисту населення під головуванням голови комісії Михайла Головея.

Урочисте відзначення Дня ліквідатора Чрнобильської АЕС

11 грудня, у переддень відзначення Дня ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС відбулися урочистості приурочені Дню ліквідаторів техногенної катастрофи.

Ремонтні роботи на водозаборі міста

Сьогодні, працівники комунальної служби Перечина проводять ремонтні роботи на водозаборі.

Комунальна служба міста проводить очисні роботи

Протягом трьох днів працівники комунальної служби міста  проводять очисні роботи на центральній дорозі Перечина.

Толока у День місцевого самоврядування

7 грудня, в день відзначення місцевого самоврядування за ініціативи міського голови Івана Погоріляка було проведено толоку з благоустрою у військовому містечку м.Перечин.

Засідання бюджетної комісії

4 грудня 2015 року відбулось перше засідання постійної комісії з питань бюджету,фінансів,соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності Перечинської міської ради.

Набуття повноважень Перечинської міської ради 7-ого скликання

Про  підсумки виборів депутатів Перечинської міської ради сьомого скликання та Перечинського міського голови, визнання їх повноважень і припинення повноважень складу Перечинської міської ради шостого скликання

Про обрання секретаря міської ради

Про  обрання секретаря міської ради

Шановні працівники прокуратури м.Перечин!

Шановні працівники прокуратури м.Перечин!

Земельна комісія засідає вдруге

30 листопада відбулося 2-ге засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища

День пам'яті голодомору в місті

Перечинці вшанували День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Жахливі сторінки нашої історії

День пам’яті жертв голодоморів… Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами: 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. А такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не знав, мабуть жоден народ в історії людства.

Підготовка до сесії. Засідання земельної комісії

27 листопада 2015 відбулося перше засідання постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Метод об'єднання в ДНЗ міста

27 листопада 2015 року в дошкільному закладі міста «Теремок» відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів ДНЗ району та міста.

‹ Начало  < 65 66 67 68 >