Новини


Запрошуємо взяти участь в акції "Напиши листа солдату"

З метою виявлення турботи, любові та підтримки до наших солдатів, які ведуть бойові дії із сепаратистами та терористами на Сході України,  з нагоди святкування Дня захисника України, Перечинською міською радою  оголошено акцію "Напиши листа солдату", яка триватиме у загальноосвітніх  закладах міста з 5 до 11 жовтня 2016 року.

8 сесія ухвалила рішення «Про добровільне об’єднання громад»

29 вересня 2016 року відбулась  8 сесія Перечинської міської ради 7 скликання на розгляд якої було винесено 23 питання порядку денного.

Перечин приєднається до Європейського тижня мобільності

З 16 по 22 вересня в м.Перечин буде проведено ряд заходів в рамках проведення «Європейського тижня мобільності – Карпатська мережа». Головною метою даного проекту є покращення якості навколишнього природного та міського середовища і, таким чином, сприяння підвищенню якості життя населення регіону, промоція та спонукання до використання більш екологічно безпечних та здорових способів пересування в межах міста, альтернатив автомобілю, як, на приклад, велотранспорт, мопеди, електромобілі,  громадський транспорт, та зрештою ходіння пішки. 

Засідання спільної робочої групи

гідно розпорядження міського голови №130 від 07 вересня 2016 року «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень шодо добровільного об’єднанання територіальних громад», 8 вересня 2016 року відбулося перше засідання спільної робочої групи, в яку ввійшли голови сільських рад с.Зірічево, Ворочево, Сімери, Сімерок, депутати сільських рад та активісти громади.

До відома мешканців міста Перечин та Перечинського району!

З 1 вересня 2016 року в місті Перечин працює відділ «Перечинське бюро правової допомоги» Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, діяльність якого спрямована на захист прав громадян.

Шановні вірники римо-католицької громдаи м.Перечин !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення храмового свята Св. Августина та святкування 110 річниці Вашого Храму!

Розпочато ремонт даху багатоповерхівок

Одним з пріоритетних питань міської ради є ремонт покрівель багатоповерхових будинків, які протягом багатьох років знаходяться у вкрай незадовільному стані.

Шановні перечинці та гості міста!

 Запрошуємо Вас на VI Закарпатський обласний фестиваль "Лемкывськка ватра"