Новини


На честь Героїв Небесної Сотні міські депутати посадили дерева

Сьогодні, на території військового кладовища, міський голова І.Погоріляк, секретар ради О.Вовканич-Белеканич  спільно з депутатами Перечинської міської ради висадили 100 дерев породи Гінкго Білоба на честь пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«17 березня відбудеться підписання Меморандуму між Перечинської міською радою та «Відкритим містом»»

17 березня 2016 року о 14.00 у приміщенні Перечинської гімназії відбудеться урочисте підписання Меморандуму а також тренінг для впровадження у м. Перечин системи «Відкрите місто».

У дитячій бібліотеці пройшла нарада з питань національно-патріотичного виховання

16 березня 2016 року у Перечинській дитячій бібліотеці пройшла нарада освітян з питань національно-патріотичного виховання за участі міського голови І.Погоріляка.

Відбулась позачергова 4 сесія Перечинської ради 7 скликання

Cьогодні, 15 березня 2016  р., відбулася  позачергова 4сесія Перечинської міської ради VII скликання.

Перечинська міська рада запрошує містян на мітинг-реквієм

18 березня 2016 року о 14.30 у мікрорайоні Яслище біля хреста січовим стрільцям відбудеться мітинг-реквієм в пам'ять героям, розстріляним угорськими окупантами.

Товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин

12 березня, на стадіоні школи-інтернату, відбулася товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин.

Шановні працівники землевпорядної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем землевпорядника!

В місті триває ремонт вуличного освітлення

З настанням сприятливих погодніх умов

В Перечині попри похмуру погоду відбувся суботник

Сьогодні, 12 березня,  у рамках проведення Місячника благоустрою та поліпшення санітарного стану територій м.Перечин в  місті відбувся загальноміський суботник.

У місті продовжуються громадські роботи для незайнятого населення

Попит на робочі руки є завжди, але, на жаль, роботодавець не завжди має змогу забезпечити постійну зайнятість працівникам.

Дорогі наші, шановні, чарівні Перечинки!

Від імені всіх чоловіків  нашого містечка,  щиро вітаю Вас із прекрасним весняним святом — 8 Березня!

Відбулося засідання Художньої ради

Вчора, у перший день весни, відбулося засідання Художньої ради м. Перечин. Цей орган створений за ініціативою міського голови Івана Погоріляка.  

З 1 березня проводяться громадські роботи

Згідно програми співфінансування оплачуваних громадських робіт, затвердженої рішенням другої сесії 7 скликання Перечинської міської №26 від 24 грудня 2015 року, було укладено договір між районним центром зайнятості та Перечиснькою міською радою «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації».

Міжнародна фотовиставка «Війна за мир» відвідає Перечин

26 лютого о 11:30 у приміщені актового залу Перечинської ЗОШ за ініціативи ГО «Закарпатська громада», ВГО «Сокіл» та за підтримки Перечинської міської ради  продовжить свою інтернаціональну подорож фотовиставка «Війна за Мир».