Новини


У місті продовжуються громадські роботи для незайнятого населення

Попит на робочі руки є завжди, але, на жаль, роботодавець не завжди має змогу забезпечити постійну зайнятість працівникам.

Дорогі наші, шановні, чарівні Перечинки!

Від імені всіх чоловіків  нашого містечка,  щиро вітаю Вас із прекрасним весняним святом — 8 Березня!

Відбулося засідання Художньої ради

Вчора, у перший день весни, відбулося засідання Художньої ради м. Перечин. Цей орган створений за ініціативою міського голови Івана Погоріляка.  

З 1 березня проводяться громадські роботи

Згідно програми співфінансування оплачуваних громадських робіт, затвердженої рішенням другої сесії 7 скликання Перечинської міської №26 від 24 грудня 2015 року, було укладено договір між районним центром зайнятості та Перечиснькою міською радою «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації».

Міжнародна фотовиставка «Війна за мир» відвідає Перечин

26 лютого о 11:30 у приміщені актового залу Перечинської ЗОШ за ініціативи ГО «Закарпатська громада», ВГО «Сокіл» та за підтримки Перечинської міської ради  продовжить свою інтернаціональну подорож фотовиставка «Війна за Мир».

2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради

Сьогодні, під головуванням міського голови Івана Погоріляка, відбулося 2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.

 Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Законом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII  внесено зміни та  доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Найбільша асоціація правозахисних організацій України відкрила свою приймальню в Ужгороді

Нещодавно відкрита громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в Ужгороді, продовжує свою роботу.

Вулиці Перечина мають нові назви

21 лютого в малому залі Перечинського районного будинку культури відбулись громадські слухання з питань перейменування вулиць міста.

Мітинг-реквієм приурочений Дню памяті Небесної сотні

 Сьогодні, 20 лютого 2016 року, в м. Перечин на центральній частині міста  біля Хреста відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні.

Чергове засідання виконкому

18 лютого 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під головуванням міського голови Івана Погоріляка.

В Перечинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

15-16 лютого в   Перечинській міській раді було проведено конкурси на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме: спеціаліста з питань міжнародних відносин, інвестицій та туризму та спеціаліста  І  категорії юриста-землевпорядника.

Перейменування вулиць міста

Одним з найактуальнішних для обговорення питань між перечницями, на сьогоднішній день,  є перейменування вулиць в нашому місті.

Вирішення питання про перейменування вулиць підходить все ближче і ближче…

Прагнучи почути якомога більше думок та отримати різні пропозиції, міський голова Іван Погоріляк постійно проводить зустрічі з громадськістю.