Новини


ІІ пленарне засідання V сесії Перечинської міської ради 7 скликання

12 травня, в залі засідань районної ради відбулося ІІ пленарне засідання V сесії Перечинської міської ради VII скликання.

Ваш подвиг став для нас прикладом

У понеділок, 9 травня, в м.Перечин відбувся урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», приурочений 71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення свята 9 Травня – Дня перемоги!

День памя'ті та примирення

Сьогодні, 6 травня, в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

Ремонт вулиць - одне з ключових завдань міської влади

За сприяння міського голови Івана Погоріляка та депутатів міськради, які проголосували за прийняття рішення про виділення коштів на ремонт вул. Лєрмонтова, сьогодні завершено капітальний ремонт вулиці.

Шановні перечинці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого свята  – Воскресіння Христового!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Підтримка сімей учасників АТО

Вчора, 27 квітня 2016 року,  в малому залі Перечинського РБК відбулась благодійна акція з підтримки сімей військовослужбовців.

Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

Урочистість з нагоди відзначення 30-річниці Чорнобильської катастрофи

30 років тому людство зіткнулося з однією із найстрашніших в своїй історії техногенною катастрофою – аварією на Чорнобильській атомній електростанції.

Відбулось І пленарне засідання V сесії Перечинської міської ради 7 скликання

22 квітня 2016 року, під головуванням міського голови Івана Погоріляка,  відбулося І пленарне засідання V сесія Перечинської міської ради 7 скликання.

Перечинські діти відвідали Національний природний парк «Синевир»

9 квітня 2016 року конкурс на кращий дитячий промоційний проект, націлений на пропаганду охорони об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, зокрема первоцвітів на тему: «Природа – це я!» завершився екскурсією до Національного природного парку «Синевир».

Збережемо первоцвіти для майбутніх поколінь!

Щороку, наприкінці зими та на початку весни, в результаті незаконного збору та продажу в Україні знищуються мільйони ранньоквітучих рослин. Серед них – підсніжники, шафрани, білоцвіти, проліскита та ін. Більшість цих видів занесена до Червоної книги України.

Весняний забіг на зустріч весні

Вчора, 03.04.2016 року, у Перечині відбувся забіг на три і півтора кілометри з нагоди зустрічі Весни.