Новини


Перечинська міська рада запрошує містян на мітинг-реквієм

18 березня 2016 року о 14.30 у мікрорайоні Яслище біля хреста січовим стрільцям відбудеться мітинг-реквієм в пам'ять героям, розстріляним угорськими окупантами.

Товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин

12 березня, на стадіоні школи-інтернату, відбулася товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин.

Шановні працівники землевпорядної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем землевпорядника!

В місті триває ремонт вуличного освітлення

З настанням сприятливих погодніх умов

В Перечині попри похмуру погоду відбувся суботник

Сьогодні, 12 березня,  у рамках проведення Місячника благоустрою та поліпшення санітарного стану територій м.Перечин в  місті відбувся загальноміський суботник.

У місті продовжуються громадські роботи для незайнятого населення

Попит на робочі руки є завжди, але, на жаль, роботодавець не завжди має змогу забезпечити постійну зайнятість працівникам.

Дорогі наші, шановні, чарівні Перечинки!

Від імені всіх чоловіків  нашого містечка,  щиро вітаю Вас із прекрасним весняним святом — 8 Березня!

Відбулося засідання Художньої ради

Вчора, у перший день весни, відбулося засідання Художньої ради м. Перечин. Цей орган створений за ініціативою міського голови Івана Погоріляка.  

З 1 березня проводяться громадські роботи

Згідно програми співфінансування оплачуваних громадських робіт, затвердженої рішенням другої сесії 7 скликання Перечинської міської №26 від 24 грудня 2015 року, було укладено договір між районним центром зайнятості та Перечиснькою міською радою «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації».

Міжнародна фотовиставка «Війна за мир» відвідає Перечин

26 лютого о 11:30 у приміщені актового залу Перечинської ЗОШ за ініціативи ГО «Закарпатська громада», ВГО «Сокіл» та за підтримки Перечинської міської ради  продовжить свою інтернаціональну подорож фотовиставка «Війна за Мир».

2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради

Сьогодні, під головуванням міського голови Івана Погоріляка, відбулося 2 пленарне засідання 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання.

 Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Законом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII  внесено зміни та  доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Найбільша асоціація правозахисних організацій України відкрила свою приймальню в Ужгороді

Нещодавно відкрита громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в Ужгороді, продовжує свою роботу.

Вулиці Перечина мають нові назви

21 лютого в малому залі Перечинського районного будинку культури відбулись громадські слухання з питань перейменування вулиць міста.