Новини


Відбулось спільне засідання постійних комісій

28 січня міський голова Іван Погоріляк провів спільне засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань чергової 3 сесії міської ради 7 скликання.

Засідання бюджетної комісії міськради

Сьогодні  відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів,соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності, яке проводив її голова Ярослав Шинкарчук.

В міськраді пройшли засідання постійних комісій

27 січня, згідно графіку роботи міськради, відбулись засідання постійних комісій

Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

Урочистість до Дня соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Підготовка до проведення 3 сесії. Засідання земельної комісії

Сьогодні засідала постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища під головуванням голови комісії – Євгена Баєва

Чергове засідання виконавчого комітету

21 січня під головуванням міського голови Івана Погоріляка  відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Іспит на заміщення вакантної посади

Сьогодні, в міській раді проводиться іспит на заміщення вакантних посад – юриста міської ради.

ПОДЯКА за чуйні серця!  

Благодійний фонд «Чуйність» висловлює щиру подяку підприємцям міста – Колбовському Т. Г., Качуру А.А., Малош В.А. за надання подарунків для дітей учасників АТО.

Підписано додаткову Угоду до Угоди про соціально-економічне партнерство

Сьогодні, між міською радою та підприємцями міста було підписано додаткову Угоду до Угоди про соціально-економічне партнерство.

Як купатися на Водохреща без загрози для здоров’я?

Незабаром на закарпатців, та й українців загалом, очікує третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє.

Розпорядження

Про внесення змін та доповнень
до розпорядження Перечинського міського голови
від 05 січня 2016 року №1/02-04

 РАПОРТ

12” січня 2016 р. о. 09 год. 40 хв. до ДПРЧ-1 У ДСНС України у Закарпатській області поступило повідомлення від міського голови м. Перечин Погоріляка Івана Михайловича про підтоплення свердловин №5 та №6 міського водозабору в м. Перечин.

Театралізоване свято Вертепу 2016 «Перечинські колядки»

9 січня, у м.Перечин відбулося районне театралізоване свято вертепів та колядницьких груп «Вертеп – 2016».