Новини


До Дня захисника України діти військовослужбовців отримали подарунки

До Дня захисника України, 12 жовтня 2016 року заступник міського голови Любов Крижановська

та спеціаліст з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та туризму міської ради Іванна Тирпак

відвідали дитячі навчальні заклади «Теремок», «Веселка» та вручили подарунки дітям

військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.

Відбулись урочистості до Дня Захисника України

12 жовтня в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

У Перечині відбувся агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016"

13 жовтня на центральній площі міста Перечин пройшов агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016", де жителі міста та району мали змогу придбати сільськогосподарські товари.

II пленарне засідання VIII сесії міської ради

11 жовтня 2016 відбулося друге пленарне засідання 8 сесії міської ради 7 скликання.

ІНФОРМАЦІЯ про результати роботи Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури за 9 місяців 2016 року  

У поточному році, протягом звітного періоду, за результатами досудового розслідування Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду з обвинувальним актом – 78 кримінальних проваджень, в тому числі з угодами про примирення – 12, з угодою про визнання винуватості – 7.

ПЕРЕЧИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВИ З 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Запрошуємо взяти участь в акції "Напиши листа солдату"

З метою виявлення турботи, любові та підтримки до наших солдатів, які ведуть бойові дії із сепаратистами та терористами на Сході України,  з нагоди святкування Дня захисника України, Перечинською міською радою  оголошено акцію "Напиши листа солдату", яка триватиме у загальноосвітніх  закладах міста з 5 до 11 жовтня 2016 року.

8 сесія ухвалила рішення «Про добровільне об’єднання громад»

29 вересня 2016 року відбулась  8 сесія Перечинської міської ради 7 скликання на розгляд якої було винесено 23 питання порядку денного.

Перечин приєднається до Європейського тижня мобільності

З 16 по 22 вересня в м.Перечин буде проведено ряд заходів в рамках проведення «Європейського тижня мобільності – Карпатська мережа». Головною метою даного проекту є покращення якості навколишнього природного та міського середовища і, таким чином, сприяння підвищенню якості життя населення регіону, промоція та спонукання до використання більш екологічно безпечних та здорових способів пересування в межах міста, альтернатив автомобілю, як, на приклад, велотранспорт, мопеди, електромобілі,  громадський транспорт, та зрештою ходіння пішки. 

Засідання спільної робочої групи

гідно розпорядження міського голови №130 від 07 вересня 2016 року «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень шодо добровільного об’єднанання територіальних громад», 8 вересня 2016 року відбулося перше засідання спільної робочої групи, в яку ввійшли голови сільських рад с.Зірічево, Ворочево, Сімери, Сімерок, депутати сільських рад та активісти громади.

До відома мешканців міста Перечин та Перечинського району!

З 1 вересня 2016 року в місті Перечин працює відділ «Перечинське бюро правової допомоги» Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, діяльність якого спрямована на захист прав громадян.