Новини


Перечинське бюро правової допомоги інформує!  

З 1 вересня 2016 року у місті Перечин працює відділ «Перечинське бюро правової допомоги», діяльність якого спрямована на захист прав громадян.

Іван Юрійович Козак відзначив свій 80-річний ювілей

12 жовтня в Перечинському РБК відбувся святковий концерт з нагоди 80- річчя від дня народження  добре відомого на Перечинщині поета, драматурга, публіциста, Лауреата обласних премій імені Федора  Потушняка та Августина Волошина, члена Національної спілки  письменників України Івана Козака.

До Дня захисника України діти військовослужбовців отримали подарунки

До Дня захисника України, 12 жовтня 2016 року заступник міського голови Любов Крижановська

та спеціаліст з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та туризму міської ради Іванна Тирпак

відвідали дитячі навчальні заклади «Теремок», «Веселка» та вручили подарунки дітям

військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.

Відбулись урочистості до Дня Захисника України

12 жовтня в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

У Перечині відбувся агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016"

13 жовтня на центральній площі міста Перечин пройшов агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016", де жителі міста та району мали змогу придбати сільськогосподарські товари.

II пленарне засідання VIII сесії міської ради

11 жовтня 2016 відбулося друге пленарне засідання 8 сесії міської ради 7 скликання.

ІНФОРМАЦІЯ про результати роботи Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури за 9 місяців 2016 року  

У поточному році, протягом звітного періоду, за результатами досудового розслідування Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду з обвинувальним актом – 78 кримінальних проваджень, в тому числі з угодами про примирення – 12, з угодою про визнання винуватості – 7.

ПЕРЕЧИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВИ З 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Запрошуємо взяти участь в акції "Напиши листа солдату"

З метою виявлення турботи, любові та підтримки до наших солдатів, які ведуть бойові дії із сепаратистами та терористами на Сході України,  з нагоди святкування Дня захисника України, Перечинською міською радою  оголошено акцію "Напиши листа солдату", яка триватиме у загальноосвітніх  закладах міста з 5 до 11 жовтня 2016 року.

8 сесія ухвалила рішення «Про добровільне об’єднання громад»

29 вересня 2016 року відбулась  8 сесія Перечинської міської ради 7 скликання на розгляд якої було винесено 23 питання порядку денного.

Перечин приєднається до Європейського тижня мобільності

З 16 по 22 вересня в м.Перечин буде проведено ряд заходів в рамках проведення «Європейського тижня мобільності – Карпатська мережа». Головною метою даного проекту є покращення якості навколишнього природного та міського середовища і, таким чином, сприяння підвищенню якості життя населення регіону, промоція та спонукання до використання більш екологічно безпечних та здорових способів пересування в межах міста, альтернатив автомобілю, як, на приклад, велотранспорт, мопеди, електромобілі,  громадський транспорт, та зрештою ходіння пішки.