Новини


Шановні працівники прокуратури! 

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника прокуратури! 

Чергове засідання виконкому 23.11.2016

23 листопада 2016 року, під головуванням секретара ради Олесі Вовканич Белеканич було проведено засідання виконавчого комітету.

З 10 листопада, в Україні розпочато програму професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього», та оголошено про відбір учасників для участі у програмі

З 10 листопада, в Україні розпочато програму професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього», та оголошено про відбір учасників для участі у програмі.

Стань донором - врятуй життя!

Завтра, 15 листопада, з 09:00 год. до 13:00 год. на базі банку крові Перечинської ЦРЛ 4 поверх терапевтичного корпусу по вул. Садовій, виїзною бригадою здійснюється збір крові.

За кошти з міського бюджету проведено капітальний ремонт в групі раннього віку "Малятко"

Близько 2 місяці тому, в ДНЗ «Теремок» було завершено капітальний ремонт групи раннього віку «Малятко».

До відома громадян!

Для реєстрації місця проживання громадян необхідні наступні документи:

30 жовтня 2016 року в залі засідань районної ради відбулись громадські слухання

На порядок денний виносились питання про затвердження детального плану території м.Перечин, орендні ставки за використання нерухомого комунального майна міста, надання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Перечин відзначив 72-річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників

В останні дні жовтня, 1944 року відбулась знаменна подія – визволення Перечина та Закарпаття від німецько-фашиських загарбників.

Виконком погодив тарифи на переустановлення пломби на засіб обліку води

20 жовтня 2016 року, під головуванням міського голови Івана Погоріляка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Молодь і влада: відкритий діалог у рамках Європейського тижня місцевої демократії

«Європейський тиждень місцевої демократії» – це нова політична ініціатива Ради Європи, яка була ініційована Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейським комітетом з питань місцевої та регіональної демократії. Цей захід щорічно організовується місцевими органами влади усіх держав-членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі громадян у публічному житті на місцевому рівні.