Новини


Дитячий конкурс на кращий промо-проект на захист первоцвітів

Перечинська міська рада оголошує конкурс на кращий дитячий промоційний проект, націлений на пропаганду охорони об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, зокрема первоцвітів.

Шановні працівники житлово-комунального підприємства міста!

Сердечно вітаю Вас  із професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Оголошуємо про розробку наступних регуляторних актів, проектів рішень міської ради, які розміщені за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/pro-rozroblennia-reguliatornih-aktiv-proektivrishen-miskoyi-radi

Оголошуємо про розробку наступних регуляторних актів, проектів рішень міської ради, які розміщені за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/pro-rozroblennia-reguliatornih-aktiv-proektivrishen-miskoyi-radi

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Вчора, 17 березня, під головуванням міського голови Івана Погоріляка відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Впорядкуввання придорожних зон міста

З настанням сприятливих погодних умов, тимчасово непрацюючі громадяни Перечинського РЦЗ, другий день поспіль впорядковують придорожні смуги міста, шляхом вирівнювання верхнього шару землі, де в майбутньому передбачено створити зелені зони.

Підписання Меморандуму про співпрацю в рамках реалізації проекту «Відкрите місто»

Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Перечинською міською радою, Фондом Східна Європа та БФ «Центр громадських ініціатив», в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите місто».

Комунальною службою міста проводиться обрізка дерев

З метою забезпечення безпеки для життя і здоров'я людей,  запобігання пошкодженню житлових будинків і споруд,

На честь Героїв Небесної Сотні міські депутати посадили дерева

Сьогодні, на території військового кладовища, міський голова І.Погоріляк, секретар ради О.Вовканич-Белеканич  спільно з депутатами Перечинської міської ради висадили 100 дерев породи Гінкго Білоба на честь пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«17 березня відбудеться підписання Меморандуму між Перечинської міською радою та «Відкритим містом»»

17 березня 2016 року о 14.00 у приміщенні Перечинської гімназії відбудеться урочисте підписання Меморандуму а також тренінг для впровадження у м. Перечин системи «Відкрите місто».

У дитячій бібліотеці пройшла нарада з питань національно-патріотичного виховання

16 березня 2016 року у Перечинській дитячій бібліотеці пройшла нарада освітян з питань національно-патріотичного виховання за участі міського голови І.Погоріляка.

Відбулась позачергова 4 сесія Перечинської ради 7 скликання

Cьогодні, 15 березня 2016  р., відбулася  позачергова 4сесія Перечинської міської ради VII скликання.

Перечинська міська рада запрошує містян на мітинг-реквієм

18 березня 2016 року о 14.30 у мікрорайоні Яслище біля хреста січовим стрільцям відбудеться мітинг-реквієм в пам'ять героям, розстріляним угорськими окупантами.

Товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин

12 березня, на стадіоні школи-інтернату, відбулася товариська гра між кандидатами до футбольної команди "Кобра" Перечин.

Шановні працівники землевпорядної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем землевпорядника!