Новини


30 жовтня 2016 року в залі засідань районної ради відбулись громадські слухання

На порядок денний виносились питання про затвердження детального плану території м.Перечин, орендні ставки за використання нерухомого комунального майна міста, надання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Перечин відзначив 72-річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників

В останні дні жовтня, 1944 року відбулась знаменна подія – визволення Перечина та Закарпаття від німецько-фашиських загарбників.

Виконком погодив тарифи на переустановлення пломби на засіб обліку води

20 жовтня 2016 року, під головуванням міського голови Івана Погоріляка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Молодь і влада: відкритий діалог у рамках Європейського тижня місцевої демократії

«Європейський тиждень місцевої демократії» – це нова політична ініціатива Ради Європи, яка була ініційована Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейським комітетом з питань місцевої та регіональної демократії. Цей захід щорічно організовується місцевими органами влади усіх держав-членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі громадян у публічному житті на місцевому рівні.

Перечинське бюро правової допомоги інформує!  

З 1 вересня 2016 року у місті Перечин працює відділ «Перечинське бюро правової допомоги», діяльність якого спрямована на захист прав громадян.

Іван Юрійович Козак відзначив свій 80-річний ювілей

12 жовтня в Перечинському РБК відбувся святковий концерт з нагоди 80- річчя від дня народження  добре відомого на Перечинщині поета, драматурга, публіциста, Лауреата обласних премій імені Федора  Потушняка та Августина Волошина, члена Національної спілки  письменників України Івана Козака.

До Дня захисника України діти військовослужбовців отримали подарунки

До Дня захисника України, 12 жовтня 2016 року заступник міського голови Любов Крижановська

та спеціаліст з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та туризму міської ради Іванна Тирпак

відвідали дитячі навчальні заклади «Теремок», «Веселка» та вручили подарунки дітям

військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.

Відбулись урочистості до Дня Захисника України

12 жовтня в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

У Перечині відбувся агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016"

13 жовтня на центральній площі міста Перечин пройшов агропромисловий ярмарок "Осінь - 2016", де жителі міста та району мали змогу придбати сільськогосподарські товари.

II пленарне засідання VIII сесії міської ради

11 жовтня 2016 відбулося друге пленарне засідання 8 сесії міської ради 7 скликання.

ІНФОРМАЦІЯ про результати роботи Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури за 9 місяців 2016 року  

У поточному році, протягом звітного періоду, за результатами досудового розслідування Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду з обвинувальним актом – 78 кримінальних проваджень, в тому числі з угодами про примирення – 12, з угодою про визнання винуватості – 7.

ПЕРЕЧИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

ЩО НА ТЕРИТОРІЇ ДЕРЖАВИ З 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Запрошуємо взяти участь в акції "Напиши листа солдату"

З метою виявлення турботи, любові та підтримки до наших солдатів, які ведуть бойові дії із сепаратистами та терористами на Сході України,  з нагоди святкування Дня захисника України, Перечинською міською радою  оголошено акцію "Напиши листа солдату", яка триватиме у загальноосвітніх  закладах міста з 5 до 11 жовтня 2016 року.